Vaše názory, podněty, atd.

Fórum: 
radhof

Myslím si, že je dobře, že se zde objevila možnost Fóra FAQ, celkově stránky budí dojem, že se něco v HL děje možná k lepšímu, ze školení vím, že připomínek bylo od nád dealerů hodně, ale moc málo se vždy změnilo. 

V technické sekci bych se určitě vrátil u typových osvědčení k původnímu zobrazení, nové zobrazení je velice nepřehledné a nemyslím si, že jde jen o zvyk.

Radek Hoffmann, Žatec 

hladmin

Tak jsem to překopal, když tak mrkněte.cheeky

radhof

Právě jsem zapisoval auto a koukal jsem na typovky, konečně se v tom hledá perfektně. Dík

Radek Hoffmann

polednik

k diskuzi ve foru bych pridal datum a cas pripominky. v budoucnu to hodne pomuze v orientaci v tomto foru.

hladmin

Stalo se smiley

jmikes

V sekci VSTUP PRO PARTNERY odstaňte záložky Kovovýroba-obrábění, Stanice měření emisí a Pneuservis , záložky se zobrazují již na úvodní stánce, jsem nepatří a jsou určeny pro vaše koncové zákazníky pro nás montážní firmy jsou tyto infornace k ničemu !!!. Dále upravte záložku LPG , já bych jí přejmenoval např. Obchodní sekce a ponechte zde Ceník materiálu v původním provedení předchozích stránek, který půjde stáhnout a vytisknout ve formátu PDF a EXCEL pro ty kteří s ním potřebují dále pracovat při vytváření kalkulací, objednávek atd..Roletky LPG kalkulačka,která dokáže spočítat úžasně rychlou návratnost investice do přestavby vozidla neodpovídá realitě a její kalkulace jsou zavádějící, Ceny služeb a pseudo obrázkový ceník nazvaný Produkty jsem také nepatří a jsou pro montážní firmy k ničemu!!!. Dále bych zde ponechal Obchodní podmínky a Reklamační řád. záložka Registrace vozidel  bez připomínek.

Závěrem, sekce VTUP PRO PARTERY nechť obsahuje pouze technické obchodní informace a oznámení či včasné varování v případě že se dostane do oběhu zboží které vykazuje nějaké vady !!! Tyto informace bychom uvítaly, ušetří nám čas, nervy a právem násrané zákazníky !!!.     

 

05.11.2012

Jiří Mikeš

AUTOGAS TREND

604953113

hladmin

Vámi zmiňované záložky si můžete vypnout v nastavení účtu, ceník v DOC a XLS je ke stažení v pseudo obrázkovém ceníku úplně dole, v LPG kalkulačce počítám s 20% navýšením spotřeby na LPG, což je myslím lepší než krmit uši zákazníkům, jinak dík za podnětný příspěvek. wink

jmikes

Umístění ceníků DOC a XLS dole jsem přehlédl, po jejich otevření následovalo opět zklamání ! jsou absolutně nepřehledné ! .Chybí jakékoliv členění tak jak to bylo u předchozích ceníků ! .

Co se týká kalkulačky, 20% nárůst spotřeby je v pořádku a většina aut se sem vejde, ale zapomínáte že auta startují a chvíli také musí jet chvíli na benzin než přepnou do plynu, tak že se musí ještě připočítat min. 1 litr benzínu na 100 km a pak se to blíží skutečnosti.

Například: cena přestavby 26000,- Kč

                    cena benzinu 36,-Kč

                    cena LPG 17 Kč

                    průměrná spotřeba benzinu 10 L/100km

----------------------------------------------------------------------

                    průměrná spotřeba LPG  12L/100km

                    průměrná spotřeba benzinu  1L/100kl

                    úspora Kč/1km = 1,20 Kč

                    návratnost v kilometrech  = 21667 km

 

Úspora 1,56 Kč/1 km a návratnost investice za 16667km dle vaší kalkulačky vypadá pro zákazníka velice zajímavě ale realita je jiná, vždy jsem se snažil svým zákazníkům nalít čistého vína a neslibovat jim nemožné, a pokud měli spotřebu nižší než jsem jim vypočítal tak byli velmi spokojeni. Je lepší slyšet že jsou spokojeni se svojí spotřebou než aby nadávali že jsem jim lhal když se ptali za kolik budou jezdit a za jak dlouho se jim vložené peníze vrátí .     

 

s pozdravem  Mikeš

 

                

hladmin

Vzhledem k tomu, že nárůst spotřeby LPG se pohybuje spíše kolem 15 %, tak náklady na startování a studený provoz jsou ve 20 % navýšení zahrnuty. Jinak struktura katalogu se bude dále upravovat dle potřeb, s tím souvisí i struktura exportních ceníkových souborů.

 

S pozdravem

Hudeček

ok1sox

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Šlo by udělat, aby i na hlavní straně tohoto fora bylo lépe vidět nové přízpěvky od poslední návštěvy.

Pšenička

 

Stránky